Fjalë Kyçe

Lazio – Milan, ja kur zhvillohet super përballja

Lazio – Milan, ja kur zhvillohet super përballja

Lazio dhe Milan do të përballen nesër mnrëma në kuadër të kupës së Italisë, shkruan GazetaAlo.

Kupa e Italisë na sjell ditën e nesërme një super përballje e cila padyshim se do të dhuroj spektakël.

Lazio – Milan luhet nesër (e martë) nga ora 21:00. /GazetaAlo.