Fjalë Kyçe

Milan shënon fitore të mundimshme

Milan shënon fitore të mundimshme

Milan ka shënuar fitore ndaj Sassuolos në takmin e vlefshëm për javën e 26-të të Serie A, shkruan GazetaAlo.

Musacchio ka shënuar golin e vetëm në këtë përballje në minutën e 35-të.

Me këto tre pikë të tubuara Milan ka kaluar Interin në rënditjen tabelare dhe tani rënditet në pozitën e tretë me 48-të pikë të tubuara. /GazetaAlo