Fjalë Kyçe

Milani vendos për Bakayokon

Milani vendos për Bakayokon

Skuadra e Milanit si duket ka vendosur për të ardhmen e Bakayoko, shkruan Gazeta Alo.

Trajneri i Milanit Gennaro Gattuso dëshiron ta mbaj atë në San Siro.

Rino ju ka vënë kusht Leonardos dhe Maldinit për të blerë kartonin e Bakoyoko edhe nëse Chelsea nuk do pranojë ulje çmimi, raportojnë mediat italiane. /Gazeta Alo