Fjalë Kyçe

Milot Rashica në bankë rezervë kundër Arsenalit

Milot Rashica në bankë rezervë kundër Arsenalit

Skuadra e Norwich ka publikuar formacionin startues kundër Arsenalit.

Futbollisti kosovar, Milot Rashica është në bankën rezervë, transmeton Indeksonline.

Përveç Rashicës, edhe dy futbollistët tjerë të Norwichit, Cantwell dhe Gilmour janë në bankë rezervë.

Formacioni zyrtar i dy skuadrave: