Fjalë Kyçe

Milot Rashica reagon pas paraqitjes së mrekullueshme për Werderin

Milot Rashica reagon pas paraqitjes së mrekullueshme për Werderin

lli i sulmit të ekipit kombëtar të Kosovës dhe Werder Bremenin, Milot Rashica, e ka festuar paraqitjen e tij të mrekullueshme përmes llogarisë së tij në rrjetin social Instagram.

Milot Rashica e shënoi një gol dhe e asistoi një tjetër në fitoren 3:1 të Werder Bremenit kundër Mainzit, në kuadër të xhiros së 29-të të Bundesligës. Pas kësaj paraqitjeje, Rashica postoi në llogarinë e tij në Instagram.

“Plus tri pikë, #Vazhdojmë MR11”, shkruan Rashica.