Fjalë Kyçe

Mina po rikthehet në La Liga, por tani te rivali i Barcelonës

Mina po rikthehet në La Liga, por tani te rivali i Barcelonës

Yerry Mina është shumë afër të rikthehet në La Liga.

Yerry Mina po e mendon rikthimin në La Liga, por tani jo te Barcelona.

Mbrojtësi kolumbian u transferua në verën që shkoi te Evrtoni, mirëpo tani mund të rikthehet në ligën spanjolle, përcjell “lajmi.net”.

Mina është duke u kërkuar nga Valencia, Real Sociedad dhe Real Betis, pas formës së mirë që po kalon në Premierligë.

Kolumbiani do të shpresoj të marrë ofertë më të lartë se ajo aktuale që fiton te Everton, në mënyrë që të rikthehet në La Liga.