Fjalë Kyçe

Miqësorja Dukagjini – Prishtina, megjithatë zhvillohet të shtunën

Miqësorja Dukagjini – Prishtina, megjithatë zhvillohet të shtunën

Dukagjini dhe Prishtina, megjithatë do të zhvillojnë ndeshjen miqësore të paraparë më herët, këtë të shtunë më 3 gusht nga ora 17:30 në Klinë.

Dy skuadrat, po ashtu do të ndeshen edhe në javën e dytë të kampionatit në “Fadil Vokrri”.

Prishtina pas kësaj testuese i zhvillon edhe dy ndeshje tjera miqësore, të mërkurën më 7 gusht në Istog me Onix dhe me 10 gusht me U19 (juniorët) e Prishtinës.

Dy skuadrat do të takohen edhe në javën e dytë të kampionatit. /Gazeta Alo