Fjalë Kyçe

Miranda “harron” Interin për Flamengon

Miranda “harron” Interin për Flamengon

Braziliani Miranda duket se shumë shpejtë do të largohet nga Interi.

“Calcio Mercato” shkruan se Miranda dëshiron të kthehet në Brazil për të luajtur tek Flamengo.

34-vjeçari kohë më parë ka rinovuar kontratën me “Nerazurët” deri në vitin 2020, por braziliani ka marrë ofertë nga Flamengo si dhe nga PSG-ja.

Miranda siç raportohet, favorizon kthimin në vendlindje, dhe Flamengo pritet të jetë destinacioni më i mundshëm për brazilianin.