Fjalë Kyçe

Mobilizohen “Tigrat e Zi”

Mobilizohen “Tigrat e Zi”

Nesër, me fillim prej orës 17:00, zhvillohet derbi i IPKO Superligës, mes Prishtinës dhe Feronikelit, shkruan GazetaAlo.

Tigrat e Zi janë organizuar si gjithmonë për ta përkrahur klubin e zemres në mënyrën më të mirë të mundshme.

Ata në faqen e tyre në Facebook kanë publikuar detaje nga tubimi dhe nisja për ndeshjen e së mërkurës.

Postimi i Tigrave të Zi: