Fjalë Kyçe

Modelja e njohur: Nëse Juventusi e fiton Ligën e Kampionëve, do të bëj striptizëm me bikini

Modelja e njohur: Nëse Juventusi e fiton Ligën e Kampionëve, do të bëj striptizëm me bikini

Manuela Ferrera ka pozuar “pa korniza” për kalendarin “For Men Magazine 2019” duke qenë një modele njohur e botës së televizionit në Itali. Bukurosja e njohur së fundmi ka zbuluar bisedat që ka pasur me Ronaldon.

“Një mik i përbashkët i dha atij numrin tim, Cristiano më kontaktojë. Kështu shkëmbyem disa mesazhe. Ai donte të më komplimentonte, pasi kishte parë fotografitë e mia në revistë. Një miqësi ka lindur mes nesh, ai është pa diskutim një zotëri.

I edukuar dhe pa të meta. Ai më tha ‘je shumë e bukur’ dhe u ndjeva e privilegjuar pasi po merrja komplimente nga një burrë si ai, i cili është rrethuar gjithmonë me femra të bukura. Komplimenti i tij më bëri të lumtur, pasi pa tek unë një bukuri të butë jo vulgare. Tradita e bukurisë italiane është pushtuar, ndaj unë e çmoj vlerën e saj.”

Nëse Juventus fiton Champions League? Do të bëja si Ferilli, kur Roma fitoi kampionatin, striptizëm me bikini, pse jo?”.