Fjalë Kyçe

Momenti i perplasjes mes Messit dhe Sergio Ramos (VIDEO)

Momenti i perplasjes mes Messit dhe Sergio Ramos (VIDEO)

Real Madrid dhe Barcelona kanë luajtur mbrëmë El Clasicon e radhës, shkruan GazetaAlo.

Fitore shënoi skuadra e Barces me rezultatin 0:1.

Në këtë sfidë përveç aksioneve dhe atraksionit pati edhe konfrontime në mes të lojtarëve.

Një gjë të tillë e patën edhe Leo Messi dhe Sergio Ramos. /GazetaAlo.

Për më shumë shiko videon.