Fjalë Kyçe

Mourinho parashikon finalistët e Ligës së Kampionëve

Mourinho parashikon finalistët e Ligës së Kampionëve

Strategu portugez Jose Mourinho është rikthyer për të folur për ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta Alo.

Mou ka deklaruar se sipas tij finalja e madhe e Kampionëve do të jetë ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

“Gjithkush flet për Cristiano Ronaldon dhe Messin, por unë preferoj të flas për Juventusin dhe Barcelonën, pasi mendoj se Juve-Barca do të jetë finalja e Ligës së Kampionëve në këtë sezon”, ka deklaruar Jose Mourinho. /Gazeta Alo