Fjalë Kyçe

 Mourinho te Real Madrid, Ramos bën përgjigje skandaloze

 Mourinho te Real Madrid, Ramos bën përgjigje skandaloze

Sergio Ramos ka folur rreth trajnerit të mundshëm të ri të Real Madridit.

Sergio Ramos është pyetur nëse Jose Mourinho do të rikthehet në ‘Santiago Bernabeu’.

Mbrojtësi spanjoll ka thënë se duhet treguar më shumë respekt për trajnerin aktual.

“Njerëzit duhet të tregojnë më shumë respekt për trajnerin aktual që kemi (Santiago Solari)”, tha fillimisht Ramos, përcjell “lajmi.net”.

“Jose Mourinho u larguar para pesë vitesh dhe ende vazhdoni të flisni për të”, ka shtuar më tej spanjolli.