Fjalë Kyçe

Munir lë Barcelonën për Sevillan

Munir lë Barcelonën për Sevillan

Sulmuesi Munir El Haddadi duket se gjatë këtij muaji do të largohet nga Barcelona, transmeton Gazeta Alo.

Munir sipas medieve spanjolle, është duke u kërkuar nga Sevilla, një tjetër klub i La Ligas.

Lojtari nuk po gjen hapësirë në skuadrën e Valverdes, dhe duket se ardhmja e tij, do të jetë lrag “Camp Nou-t”.

Sulmuesi i “Balugranave” është duke u vëzhguar nga disa klube evropiane, por Sevilla mësohet se është më afër transferimit te lojtarit. /Gazeta Alo/