Fjalë Kyçe

Napoli – Arsenal, formacionet e mundshme

Napoli – Arsenal, formacionet e mundshme

Napoli dhe Arsenal takohen sonte në ndeshjen e kthimit të ligës së Evropës, shkruan GazetaAlo.

Përballja e parë ka përfunduar me fitoren e Arsenalit me rezultatin 2:0.

Këto janë formacionet e mundshme.

Napoli XI: Meret, Hysaj, Koulibaly, Maksimovic, Rui, Callejon, Allan, Zielinski, Ruiz, Milik, Insigne

Arsenal XI: Cech, Sokratis, Koscielny, Monreal, Maitland-Niles, Xhaka, Torreira, Kolasinac, Ramsey, Ozil, Lacazette. /GazetaAlo