Fjalë Kyçe

Napoli – Juventus, kjo është skuadra favorite

Napoli – Juventus, kjo është skuadra favorite

Napoli dhe Juventus do të përballen nnë kuadër të javës së 26-të në Serie A, shkruan GazetaAlo.

Napoli – Juventus është një klasika e futbollit bashkëkohor italian, për çështje numrash dhe të vlerës së skuadrave.

Derbi i kësaj jave luhet nga ora 20:30.

Favorit për ta fituar këtë sfidë sipas bastoreve të njohura është Napoli.

Fitorja e Napolit është koutuar me 2.40, ajo e Juventusit me 3.20, ndërsa barazimi me 3.10. /GazetaAlo