Fjalë Kyçe

Napoli – Torino, mbyllet ndeshja me këtë rezultat

Napoli – Torino, mbyllet ndeshja me këtë rezultat

Skuadra w Napolit dhe ajo e Torinos kanë barazuar në takimin e javës së 24-të në Serie A, shkruan GazetaAlo.

Edhe përkundër dominimit të plotë të Napolit rrjetat mbetën të paprekuar gjatë 90-të minutave.

Rezultati final i takimi Napoli – Torino 0:0. /GazetaAlo