Fjalë Kyçe

Ndërron jetë pushuesja, bie nga shkëmbi në plazhin e Ksamilit

Ndërron jetë pushuesja, bie nga shkëmbi në plazhin e Ksamilit

Një pushuese e cila ndodhej në plazhin e Ksamilit, ka rënë nga shkëmbi dhe për pasojë ka humbur jetën

Ngjarja e rëndë është shënuar ditën e sotme, ku viktima është 69-vjeçarja Kristina Cauli.

E moshuara nga Berati, u rrëzua aksidentalisht nga shkëmbi duke pësuar dëmtime në kokë.

Pavarësisht ndihmës së dhënë në spitalin e Sarandës, nuk ia doli të mbijetojë.

Paraprakisht dyshohet se ngjarja është aksidentale