Fjalë Kyçe

Ndeshja mes AC Milan dhe Torino përfundon me barazim, koha shtesë vendimtare

Ndeshja mes AC Milan dhe Torino përfundon me barazim, koha shtesë vendimtare

1/8 e finalës mes AC Milan dhe Torino përfundon me rezultat 0-0 në kohën e rregullt.

Ndeshje e cila u karakterizua me gjithçka përpos golit, në fund arriti që të përfundojë 0-0.

Gianluigi Donnarumma, përkundër faktit që nuk ishte në fushë u ndëshkua me karton të kuq për sjellje jo sportive jashtë fushe, transmeton lajmi.net.

Mergim Vojvoda në anën tjetër ishte shumë i pafat pasi u zëvendësua në minutën e 82-të, pas një lëndimi që pësoi.

Ndeshja do të vazhdojë në kohë shtesë për të dalë në fund një fitues nga sfida.