Fjalë Kyçe

Ndiqeni LIVE, miqësoren Shkëndija – Vëllaznimi

Ndiqeni LIVE, miqësoren Shkëndija – Vëllaznimi

Shkëndija dhe Vëllaznimi janë duke u përballur në një miqësore luksi në Tetovë, shkruan Gazeta Alo.

Këtë sfidë mund ta quajm edhe përballja e kuqezinjëve.

Ndiqeni LIVE

Miqësoren Shkëndija vs Vëllaznimi e cila ka nisur nga ora 14:30, në stadiumin e Terovës. /Gazeta Alo

https://m.youtube.com/watch?v=whMy5vLv6UM#