Fjalë Kyçe

Në Ligën e Parë luhen këto ndeshje

Në Ligën e Parë luhen këto ndeshje

Liga e Parë vjen sot me dy ndeshje të javës së 21-të, shkruan Gazeta Alo.

Në kuadër të kësaj jave do të përballen dy ish-kampionët e vendit Trepça dhe Vushtrria, ku pritet një super përballje.

Ndërsa në takimin tjetër Istogu e pret Fushë Kosovën.

Të dyja ndeshjet luhen nga ora 14:00. /Gazeta Alo.