Fjalë Kyçe

Newcastle – Liverpool, mbyllet pjesa e parë me këtë rezultat

Newcastle – Liverpool, mbyllet pjesa e parë me këtë rezultat

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet Newcastle dhe Liverpool, shkruan GazetaAlo.

Liverpooli është duke fituar me rezultatin 1:2, në një përballje tejet interesante.

Golat i kanë shënuar Van Dijk dhe Salah për Liverpoolin, ndërsa për Newcastle ka shënuar Atsu. /GazetaAlo.