Fjalë Kyçe

Neymar me deklarat bombastike për Mbappen

Neymar me deklarat bombastike për Mbappen

Braziliani Neymar ka thurur lavde për bashklojtarin e tij te skiadra e PSG-së, shkruan Gazeta Alo.

“Për mua, Kylian Mbappe është një fenomen. Ai mund të ketë një karrierë të madhe dhe të bëhet edhe më i mirë sesa që është. Nuk kam asnjë dyshim se ai do të bëhet një nga emrat më të mëdhenj në futbollin botëror.” ka deklaruar Neymar JR. /GazetaAlo.