Fjalë Kyçe

Nis takimi i krerëve të koalicionit, pa praninë e mediave

Nis takimi i krerëve të koalicionit, pa praninë e mediave

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj është parë duke hyrë në ndërtesën e Qeverisë ku pritet të nisë takimi mes krerëve të koalicionit qeverisës, ku do të marrë pjesë edhe kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti.

Aty pritet të diskutohet rreth dialogut me Serbinë dhe takimit qe pritet të mbahet mes palëve më 4 shtator ne Shtëpinë e Bardhë në Uashington