Fjalë Kyçe

Një burrë 30 vjeqar gjendet i vdekur në det në Durrës

Një burrë 30 vjeqar gjendet i vdekur në det në Durrës

Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë të shtunë në Durrës. Kufoma e një 30-vjeçari është gjetur i mbytur rreth 100 metra në det.

Trupi i pajetë është gjetur në zonën bregdetare mes PortoRomanos dhe Kallmit. Kanë nisur menjëherë hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave dhe gjetjen e identitetit të personit.

Nga të dhënat paraprake nuk konstatohen shenja dhune, raporton TCh.

Më datë 15.08.2020, rreth orës 16:30, në lagjen nr.15, Durrës, në vendin e quajtur “Portoromano”, rreth 100 metra në det, është gjetur i mbytur një shtetas i seksit mashkull rreth 30 vjeç, ende i paidentifikuar.

Nga kqyrja paraprake nuk konstatohen shenja dhune. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.