Fjalë Kyçe

Një femër në Pejë është zhdukur që nga dita e enjte

Një femër në Pejë është zhdukur që nga dita e enjte

Policia e Kosovës njofton se në Pejë është zhdukur një femër.

Sipas raportit 24-orësh, kjo femër kishte dal nga shtëpia që nga dita e enjte.

“Ankuesja femër kosovare ka njoftuar se motra e sajë femër kosovare me datë 15.10.2020 rreth orës 17:00 ka dal nga shtëpia dhe se nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj. Me vendim të prokurorit është inicuar rasti dhe vazhdon të hetohet”, thuhet në njoftimin e policisë.