Fjalë Kyçe

Një gol dhe një autogol në El Clasico

Një gol dhe një autogol në El Clasico

Barcelona ka shënuar për 0 me 3 ndaj Realit në ndeshjen e cila po luhet në Santiago Bernaneu, shkruan GazetaAlo.

Rafael Varane ka shënuar autogol në minutën e 69 dhe Luis Suarez nga penaltia në minutën e 71. /GazetaAlo