Fjalë Kyçe

“Një mijë vjet”, kënga më e re Luana Vjollcës

“Një mijë vjet”, kënga më e re Luana Vjollcës

Këngëtarja paska përgatitur projektin e saj të parë për këtë vit.

Ishte, grimeri Arbër Bytyqi i cili i zbuloi befasinë e këngëtares për fansat, shkruan lajmi.net.

Ai ka publikuar promon e këngës së Luanës e cila shihet si gjithmonë e veçantë në videoklip me stilin e ri të flokëve dhe veshjen.

Përveç promos, Arbër Bytyqi zbuloi edhe datën e lansimit të këngës së artistes dhe titullin.

“Një mijë vjet”, mban titullin kënga dhe do publikohet të shtunën me 19 qershor.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arber Bytyqi (@arber_bytyqi_mua)