Fjalë Kyçe

Një pushues nga Kosova mbytet në det te Shkëmbi i Kavajës

Një pushues nga Kosova mbytet në det te Shkëmbi i Kavajës

Një 73-vjeçar nga Kosova ka ndërruar jetë në Durrës pasi është mbytur në det.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e Shkëmbit të Kavajës.

“Më datë 03.07.2020, rreth orës 19:12, në zonën e Shkëmbit të Kavajës, shtetasi kosovar J.B., 73 vjeç, dyshohet se është mbytur duke u larë në det, e për pasojë ka ndërruar jetë.”, njofton policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.