Fjalë Kyçe

Një tjetër super lojtar po largohet nga Milani

Një tjetër super lojtar po largohet nga Milani

Milan duket se do t’i humbet disa lojtarë në këtë afat kalimtar të janarit.

Milan do ta humbet Gonzalo Higuainin dhe Alen Halilovicin në këtë afat, por lajmet e këqija nuk ndalen me kaq.

Skuadra italiane pritet ta humbet edhe Franck Kessien, pasi Chelsea e do transferimin e tij, përcjell lajmi.net.

Skuadra londineze është e gatshme t’i ofrojë 30 milionë euro, ndërsa Milan kërkon së paku 40 milionë.

Chelsea poashtu është në garë për Higuain, ndërsa mund ta kompletojë marrëveshjen e dyfishtë.