Fjalë Kyçe

Një tjetër transferim i madh nga Barcelona

Një tjetër transferim i madh nga Barcelona

Skuadra e Barcelonës shumë afër të një super transferimi tjetër.

Gazetari Oriol Domenech në emisionin “Club de la Mitjanit”:”Familja, miqtë, shokët, sponsorët dhe anëtarët e menaxhimit të Ajax besojnë se Matthijs de Ligt pothuajse është lojtar i ri i Barcelonës”,shkruan GazetAlo

“De Ligt dëshiron të vijë tek Barça, klubi është i gatshëm të paguajë 70 milionë euro për transferimin e tij. /GazetaAlo