Fjalë Kyçe

Njihuni me veturën superluksoze të Zhegrovës

Njihuni me veturën superluksoze të Zhegrovës

Ylli i kombëtares së Kosovës, Edon Zhegrova, ka publikuar një fotografi në Instagramin e tij zyrtar, ku mbrapa tij vërehet vetura super-luksoze.

Vetura është e tipi BMW e ngjyrës së bardhë.

Talenti kosovar realizoi dy gola për “Dardanët” dhe vlera e tij u rrit dukshëm.

Madje, gjatë këtij muaji “Messit të Kosovës” ia vënë syrin edhe gjigantët evropianë, Barcelona e Milani.

Zhegrova aktualisht është lojtar i klubit të Genk në Belgjikë, ku i ka shënuar katër gola dhe ka bërë një asistim në 12 paraqitje të këtij stinori.