Fjalë Kyçe

Notat e lojtarëve në fitoren e Barcelonës 3-1 ndaj Leganes

Notat e lojtarëve në fitoren e Barcelonës 3-1 ndaj Leganes

Barcelona e mposhti Leganes në kuadër të La Liga-së me rezultat, 3:1.

Lojtari më i mirë i ndeshjes ishte, Ousmane Dembele, që mori notën 9.1, raporton lajmi.net.

Nga ana tjetër, dështimi i ndeshjes ishte mbrojtësi i Leganes, Silva, që mori vlerësimin, 5.9.

Leo Messi u inkuadrua në pjesën e dytë, duke arritur të shënoi golin e tretë dhe të fitores për Barcelonën, ndërsa mori notën 7.7.

Më poshtë mund t’i shikoni vlerësimet e të gjithë lojtarëve.