Fjalë Kyçe

Nuk kanë të ndalur golat në ndeshjen, Betis – Barcelona

Nuk kanë të ndalur golat në ndeshjen, Betis – Barcelona

Skuadra katalunase po marshon sigurt drejt fitores së radhës.

Barcelona ka shënuar për 0:3 ndaj Betisit në takimin e javës së 28 në la liga, shkruan Gazeta Alo.

Dy gola nga Messi dhe një nga Suarez i kanë dhën epërsin bindëse skuadres së Barces ndaj Betisit. /Gazeta Alo