Fjalë Kyçe

Nuk ndalet Real Madridi, gol i bukur nga Asensio

Nuk ndalet Real Madridi, gol i bukur nga Asensio

Real Madridi është duke e mposhtur 2-0 Liverpoolin në “Alfredo di Stefano”.

Pas Viniciu Junior, ka realizuar edhe Marco Asensio.

Sërish goli erdhi pas një topi të gjatë nga ana e Toni Kroos, por edhe një gabimi të mbrojtjes së mysafirëve, të cilën e shfrytëzoi Marco Asensio dhe me shumë klas e dërgoi topin në rrjetë për 2-0,