Fjalë Kyçe

Numri një i Kosovës është gati për përballjet e Kombëtares

Numri një i Kosovës është gati për përballjet e Kombëtares

Arijanet Muriçi si duket është gati për sfidat e radhës, shkruan GazetaAlo.

Aro me anë të një postimi në faqen e tij zyrtare ka postuar një foto me të cilwn tregon se ai është gati.

Kombëtarja e Kosovës këtë muaj luan dy sfida tejet të rëndësishme ndaj Bulgarisë dhe Danimarkës. /Gazeta Alo

Ky është postimi i Aro Miriçi.