Fjalë Kyçe

Ofertë bombastike e Juventusit për Mohamed Salah

Ofertë bombastike e Juventusit për Mohamed Salah

Zonja e Vjetër është e interesuar për të shtuar më shumë fazen e tyre sulmuese dhe tani janë të vendosur për të bërë një ofertë mahnitëse për yllin e Liverpoolit Mohamed Salah, , shkruan GazetaAlo.

Ata do të ofrojnë 50 milionë euro në para të gatshme + Paulo Dybala në një përpjekje për të nënshkruar me egjiptianin në verë.

Paulo Dybala është shprehur gati të largohet një ditë në Juventus pasi beson se ai ka arritur mjaft në Juventus.

Çmimi i kërkuar i Liverpoolit për Mohamed Salah qëndron në 200 milionë euro dhe Juventusi shpreson se futja e Dybala në marrëveshje mund të ndihmojë në uljen e çmimit në mënyrë të konsiderueshme. /GazetaAlo.