Fjalë Kyçe

Orari i ndeshjeve çerekfinale të kupës te femrat

Orari i ndeshjeve çerekfinale të kupës te femrat

Nesër dhe pasnesër zhvillohen ndeshjet çerekfinale për Kupën e Kosovës në konkurrencën e femrave, shkruan GazetaAlo.

Në bazë të shortit të tërhequr, këto janë çiftet e këtij rrethi:

Orari i ndeshjeve
E mërkurë, ora 15:00
Kosova (P) – Llapi (në stadiumin e 2 Korrikut)

E enjte
Jakova – Liria, ora 11:00
Dukagjini – Mitrovica, 13:00
Feronikeli – Intelektualet, 14:30. /GazetaAlo