Fjalë Kyçe

Orari i ndeshjeve të mesjavës dhe fundjavës

Orari i ndeshjeve të mesjavës dhe fundjavës

Këtë mesjavë zhvillohen ndeshjet e javës së 21-të në IPKO Superligë, derisa në fundjavë luhen ndeshjet e javës së 22-të, shkruan GazetaAlo.

IPKO Superliga – Java e 21-të
E martë, 5 mars ora 13:30
Ballkani – Drita

E mërkurë, 6 mars ora 13:30
Gjilani – Llapi
Drenica – Flamurtari
Trepça ’89 – Liria
Ferizaj – KEK-u
Prishtina – Feronikeli ora 17:00

IPKO Superliga, java e 22-të
E shtunë, 9 mars
13.30 Llapi – Trepça ‘89
13.30 Drita – Ferizaj

E diel, 10 mars
13.30 Feronikeli – Gjilani
13.30 KEK-u – Prishtina
13.30 Liria – Drenica
17.00 Famurtari – Ballkani

Liga e Parë – java e 19-të
E shtunë, 09.03 2019 në orën 13.00
Onix – Ramiz Sadiku

E diel, 10.03.2019 në orën 13.00
Besa – Fushë Kosova
Vëllaznimi – Dukagjini
Trepça – Istogu
Vitia – Bashkimi (K)
Arbëria (D) – Drenasi
Kika – 2 Korriku
Vllaznia (P) – Vushtrria. /GazetaAlo