Fjalë Kyçe

Orari për javën e 23-të në Ipko Superligë

Orari për javën e 23-të në Ipko Superligë

Faza e tretë në Ipko Superligë pritet të startojë me ndeshjet e javës së 23-të.

Të dielen zhvillohen edhe dy duele të tjera, ndërkohë që përballja ndërmjet Flamurtarit dhe Prishtinës është shtyrë më datë 27 mars për shkak të mirëmbajtjes së terrenit në “Fadil Vokrri” për dy ndeshjet muajit Mars që do ti zhvillojë Kosova dhe për të cilat kishte.

Duhet theksuar se nga kjo javë orari ka pësuar ndryshime, tek të gjitha ndeshjet që do startojnë nga ora 14:00.

Java 23

E shtune

Llapi – Ballkani 14:00
Drita – Liria 14:00
Drenica – Ferizaj 14:00

E diele

Feronikeli – Trepca 89 14:00
Gjilani – Keku 14:00

27 mars

Flamurtari – Prishtina 14:00