Fjalë Kyçe

Pamje mahnitëse: kështu do të duket Bernabeu pas rinovimit (VIDEO)

Pamje mahnitëse: kështu do të duket Bernabeu pas rinovimit (VIDEO)

Real Madridi sot ka prezantuar planin për rinovimin e Santiago Bernabeut.

Në aktin i cili u mbajt në zonën e nderit të stadiumit Madrilen, morën pjesë presidenti i klubit, Florentino Perez dhe kryetarja e bashkisë së Madridit, Manuela Carmena.

Gjithashtu ishte i pranishëm edhe president nderi i klubit, Paco Gento dhe bordi i gjerë i drejtorëve të klubit.

Në vazhdim ju kemi sjellur pamje mahnitëse se si do të duket Santiago Bernabeu pas rinovimit që do të përfundoj në vitin 2022. Ju ftojmë t’i ndiqni fotot dhe videon e mëposhtme për më tepër:

https://youtu.be/4TJ618J4_lQ