Fjalë Kyçe

Pas ‘sulmeve’, Noizy shoqërohet nga policia në koncertin ku mori pjesë bashkë me Meriton Mjekiqin

Pas ‘sulmeve’, Noizy shoqërohet nga policia në koncertin ku mori pjesë bashkë me Meriton Mjekiqin

Pas shumë përplasjeve që kanë pasur, mbrëmja e djeshme i ka bërë bashkë Meriton Mjekiqin dhe Noizyn.

Ata kanë qenë të ftuar në një event ku nuk ka munguar performanca e tyre, shkruan Indeksonline.

Meritoni u kujdes që në dalje të parë në skenë të krijojë një atmosferë brilante për pjesëmarrësit.

Pas Meritonit, ishte Noizy ai i cili u pa i shoqëruar me polici dhe sigurim gjatë performancës së tij.

Kjo mbase nga ‘frika’ për ndonjë eskalim të situatës apo të ndonjë përplasje të mundshme me kosovarin