Fjalë Kyçe

Për çka është mërzitur Bebe Rexha

Për çka është mërzitur Bebe Rexha

Këngëtarja Bebe Rexha ka arritur suksese të mëdha me muzikë, mirëpo nuk e pati fatin që të vlerësohet nga festivalet, shkruan lajmi.net.

Sa i përket kësaj, ajo nuk ka nguruar që ta shpeh zhgënjimin nëpërmjet llogarisë së saj në Twitter, ani pse është deklaruar po ashtu se si në humje si në fitore do të festojë.

Bebe ishte e nominuar në dy kategori në “Grammy” dhe nuk arriti të fitoj asnjë çmim, por jo vetëm në këtë ngjarje, ajo nuk ka fituar çmime as në festivale të tjera.

“Unë nuk mund të gënjejë, unë jam e mërzitur pak. POR unë mund të shkoj në shtrat ose të shkoj në studio, të shkruaj një këngë të re dhe pastaj të përfundoj redaktimin e videos për këngën time të re “Last Hurrah”. Nuk jam duke qëndruar në shtrat. Gjithkush vazhdoi të më tregonte sa rekorde ka thyer “Meant To Be” dhe se si e meritonte një çmim. Por kemi humbur një CMA, Billboard, Vma, Grammy. Hiç. Dhe pastaj mendova për atë që Drake tha mbrëmë”, ishin fjalët e Bebe Rexhës.