Fjalë Kyçe

“Për ta fituar titullin duhet mposhtur kampionët aktual”

“Për ta fituar titullin duhet mposhtur kampionët aktual”

Drita dhe Prishtina do të ndeshen të shtunën në kuadër të xhiros 30 të Ipko Superligës, shkruan GazetaAlo.

Skuadra nga kryeqyteti me anë të një njoftimi në rrjetet sociale ka bërë të ditur se ndeshja ndaj Dritës duhet fituar për të fituar titullin kampion.

Ky është njoftimi i Prishtinës.