Fjalë Kyçe

Përballja e titanëve luhet sonte në “Camp Nou”

Përballja e titanëve luhet sonte në “Camp Nou”

Në Camp Nou luhet super përballja gjysmëfinale e Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta Alo.

Barcelona dhe Liverpool do të takohen në ndeshjen e parë gjysmëfinale të garës së madhe të Kampionëve.

Sfida e parë luhet në stadiumin Camp Nou sonte me fillim nga ora 21:00.

Padyshim se kjo do të jetë një sfidë e jashtëzakonshme dhe tejet interesante. /GazetaAlo.