Fjalë Kyçe

Perez nuk e dinte që Todibo po negocionte me Barcën

Perez nuk e dinte që Todibo po negocionte me Barcën

Jean Clair Todibo ishte një nga tre mbrojtësit që iu bashkua Barcelonës në afatin e fundit kalimtar.

Todibo u transferua nga Toulouse tek Barcelona, dhe ky fakt duket se nuk i ka pëlqyer aspak presidentit të Real Madrid, Florentino Perez.

‘Don Balon’ shkruan se Florentino Perez ka qenë shumë i nervozuar për faktin se Real Madrid kanë humbur garën për nënshkrimin e Jean Clair Todibo, transmeton lajmi.net.

Madrid ishin në ndjekje të 19 vjeçarit të Toulouse, para se ai të nënshkruante me rivalët e tyre nga La Liga.

Perez nuk e dinte se qendër mbrojtësi ishte në negociata të avancuara me Barcelonën dhe ai tani është në kërkim të opsioneve të tjera për verën e ardhshme.