Fjalë Kyçe

Performanca fantastike nga Ter Stegen ndaj Real Madridit (VIDEO)

Performanca fantastike nga Ter Stegen ndaj Real Madridit (VIDEO)

Barcelona sonte se bashku me Ter Stegen e munden Realin dhe u kualifikuan ne finalen e Kupes se Mbretit.

Ter Stegen ne kete sezon po tregon forme te jashtezakonshme,kete e vertetoi edhe sonte ndaj Realit.

Ai beri nje super paraqitje ndaj madrileneve,duke mbrojtur disa goditje fantastike.

Ju ftojme per me shume te shihni super performancen e gjermanit./GazetaAlo