Fjalë Kyçe

Përfundojnë ndeshjet e Superligës, këto janë rezultatet

Përfundojnë ndeshjet e Superligës, këto janë rezultatet

Kanë përfunduar tre takmit e zhvilluara sot në Superligën e Kosovës, shkruan GazetaAlo.

Derbi i luajtur në Gjilan ndërmjet Gjilanit dhe Flamurtarit ka përfunduar me rezultatin e barabart 0:0.

Drenica e ka mposhtur Ferizajn me rezultatin 3;1, ndërsa Ballkani ka mppshtur KEK-un me rezultatin 3:0./GazetaAlo

Gjilani : Flamirtari 0:0

Drenica – Ferizaj 3:1

Ballkani – KEK-u 3:0