Fjalë Kyçe

Përfundon derbi i javës në Serie A

Përfundon derbi i javës në Serie A

Ka përfunduar takimi derbi i kësaj jave në Serie A, shkruan Gazeta Alo.

Lazio e ka befasuar Interin në shtëpi duke e mposhtur me rezultatin minimal 0:1.

Golin e vetëm dhe të fitores e ka shënuar Savic në minutën e 13-të takimit.

Këto janë statistikat e takimit. /Gazeta Alo