Fjalë Kyçe

Përfundon pjesa e parë e derbit, Man Utd – Liverpool

Përfundon pjesa e parë e derbit, Man Utd – Liverpool

Kanë përfunduar 45-së minutat e parë të superpërballjes në premier ligën angleze, shkruan GazetaAlo.

Pjesa e parë e derbit i cili po zhvillohet në Old Trafford ndërmjet Man Utd dhe Livrrpool ka përfunduar me rezultatin e barabart.

Man Utd – Liverpool 0:0. /Gazeta Alo